המומחיות והניסיון שלנו בבניית אתרים מגיעה מעבר לעיצוב אתר תדמית. עבור עסקים שרוצים להפוך את אתר הוורדפרס הקיים שלהם למכונת עשיית כסף, אנו מציעים גם פתרונות מסחר אלקטרוני על ידי ניצול תוספי WooCommerce. אם אתה מעוניין לבנות אתר מסחר חדש באמצעות WooCommerce, או להעביר את אתרך הקיים לפלטפורמת וורדפרס המצליחה, אנו נעזור לך עם הפרוייקט משלב האיפיון ועד להצלחה המסחררת.

אם אתה רק מתחיל, מתקדם או מקצוען – אנחנו יכולים לעזור לך בכל שלב מהדרך. מעיצוב WooCommerce מותאם אישית ועד עזרה בבחירת תבנית קנויה. נשמח לעזור לך ולגרום לך להרגיש את ה"וואו". צור קשר ותן לנו להפוך את החנות המקוונת שלך לאטראקטיבית, מושכת ומוכרת!

מה תקבל בפיתוח אתר WooCommerce?

אם אתה משתמש בפלטפורמה וורדפרס ורוצה להוסיף מספר רב של דפי תוכן, גלריות, ועוד יחד עם חנות המסחר האלקטרוני שלך  – אז WooCommerce הוא מה שאתה צריך. היתרון בבניית אתר מסחר בנינטאיי הוא הניסיון שלנו. אנו יודעים בדיוק איך לנצל את WooCommerce  ולהתאים אישית את אתרך לשוק מקוון רווחי למוצרים והשירותים שלך.

תוספים ל - WOOCOMMERCE

אנו מציעים שירות פיתוח עבור תוסף החנות WooCommerce . תוסף חנות זה הוא הפופולארי והמתעדכן ביותר במגוון הקיים למערכת וורדפרס. אצלנו תוכל לקבל פיתוח נוסף לגמישות מקסימלית עבור החנות ועבור סל הקניות בוורדפרס שלך.

התאמת אישית של WOOCOMMERCE

אנו מציעים שירותי התאמה אישית מחודשת עבור תוסף החנות WooCommerce. רוצה להרחיב את היכולת של החנות שלך או להוסיף פונקציה? יש לנו פתרון לכל הדרישות שלך.

התאמת תבניות ל - WOOCOMMERCE

המתכנתים שלנו מתמחים גם בעיצוב ופיתוח תבניות עיצוב מיוחדות לחנות המקוונת שלך. אנחנו יודעים בדיוק איך לגרום לעסק שלך להתבלט מכל השאר.

דוגמא אתר

למה WooCommerce?

אתם בטח חושבים לעצמכם: "למה הם כל כך בעד WooCommerce?" אז, אנחנו נשמח לענות על זה! WooCommerce נטענת עם תכונות שלא בנמצא אצל תוספי וורדפרס אחרים. חנות WooCommerce מגיעה עם תאימות מלאה לכל התבניות בוורדפרס ועם אפשרות התאמה אישית בלתי מוגבלת. אנחנו מנוסים ויכולים לתת לך בדיוק את החנות שאתה רוצה, מבלי להתפשר על חווית המשתמש הנוחה.

במשפט אחד, התוסף WooCommerce מאפשר לך להרים ולקדם את חנותך אונליין, לעקוב אחרי המכירות והנתונים הסטטיסטיים של ביצועי האתר, וכל זה ישירות מלוח הבקרה של WordPress.

חנות וורדפרס מבוססת WooCommerce
בנינטאיי תהיה...

מותאמת אישית

הפלטפורמה מאפשרת לך להתאים אישית את תבנית שבחרת. כגון אפשרויות צבע, להתאים אישית את הקוד ולהוסיף פונקציות ותכונות נדרשות

בסביבה בטוחה ומאובטחת

על פי Sucuri – חברת אבטחת וורדפרס, יש ל- WooCommerce את כל הנתונים והאבטחה הנדרשת בקוד כדי להדוף התקפות סייבר ולשמור על האתר שלך.

קלה לניתוח נתונים

WooCommerce מציעה מערכת Analytics מובנית, המספקת מגוון רחב של נתונים סטטיסטיים בצורה מסודרת באמצעות תרשימים, גרפים ועוד בפנל ניהול.

מעוצבת להפליא

כשזה מגיע לאסתטיקה של החנות המקוונת שלך – WooCommerce זה הדבר הבטוח שירשים את הלקוחות שלך.

נוחה למעקב

תוכל לעקוב בקלות אחרי הנתונים הסטטיסטיים של ביצועי החנות שלך. לעקוב אחרי מכירות, ביקורות וניתוח נכנסות.

קלה לניהול שוטף

עם ממשק המשתמש האינטואיטיבי והממוקד של וורדפרס, תוכל לנהל ולערוך בקלות את המוצרים הפיזיים או הדיגיטליים שלך.