קמפיין ברשתות החברתיות

בעלי עסקים יודעים שתקשורת אמיתית ישירה עם הלקוחות מגבירה את פוטנציאל העסק באופן גבוה ביותר. אתרי רשתות חברתיים כמו טוויטר, אינסטגרם, פייסבוק וכו’ הם דלק הצמיחה שלך באינטרנט. למרות זאת, רוב החברות לא משקיעות בנושא הזה.

בנינטאיי, אנחנו יודעים איך להפעיל את הלקוחות שלך דרך הפלטפורמות החברתיות. אנחנו עושים את רוב האינטראקציה עם הלקוחות שלך באופן ישיר.

עסקים היום מנסים להשיג לקוחות באמצעות מבצעי שיווק עקביים בערוצים מגוונים ברשת. המדיה החברתית מסייעת לך להרחיב את מאמצי התרחבות האלה ולקבל לקוחות עם סיכוי גבוה ביותר לרכוש את המוצרים שלך. תחווה אתשירותי ה- SMM וצפה בגידול הקבוע במכירות המותג שלך.

צור ונהל קמפיינים חברתיים וויראלים

נינטאיי אחראית למספר קמפיינים ויראליים בהיסטורית המכירות של הלקוחות שלנו. קמפיינים ויראלים בריאים לשיווק באינטרנט ולאחר מכן טובים למכירות. אנחנו יוצרים, מנהלים ומייעלים את אסטרטגיות המדיה החברתית המשפיעות ביותר על מנת לקבל  את ההכרה שאין דומה המותג שלך.

יצירת מסגרת

צוות ה – SMM יוצר תכנית חברתית דינמית שמושכת מבקרים נכונים לפי הרקע הדמוגרפי הנבחר. תפיסה היא מילת המפתח כאן, ואנחנו נוודא שאתה תמיד תעשה את זה נכון.

קידום את המותג שלך

המותג שלך הוא במרכז אסטרטגיית הקידום שלנו. בין אם זה ציוצים, הודעות, לייקים או מעורבות, אנחנו מחברים עם האנשים הנכונים. יותר מודעות למותג בסופו של דבר אומרת יותר מכירות.

צפה בצמיחה

מדיה חברתית לוקחת זמן. אבל כאשר היא נעשית נכון, התוצאות יכולות להיות מאוד יעילות. אז, הישען לאחור ותהנה מהויראליות שרק צוות המדיה החברתי המוכשר שלנו יכול לספק.

דוגמא אתר

Connect Like Never Before

להיות חלק מקמפיין סושיאל זה יותר מאשר רק קידום. זה אומר לחשוף את המותג שלך באופן ישיר ללקוחות בלי מחויבות. אנחנו נוודא שהמותג שלך מקבל חשיפה הרבה מעבר להיקף של אתר אחד רשמי.