ישנן חברות רבות שיוצרות אסטרטגיות מיוחדות זמניות, אך התחום הזה כלכך משתנה, שהאסטרטגיות עלולות להיעלם באוויר. אנחנו יודעים שגישה אחת המתאימה לכולם אף פעם לא עובדת, ושהמפתח ליצירת פתרון עסקי ייחודי הוא ע"י התייחסות לצרכים האישיים של כל עסק.

יצירת פרסומות שתמשוכנה לקוחות ותהפוכנה לרווחים, היא עבודה של מקצוענים. בנינטאיי, יש לנו את הידע הנכון וניסיון להביא תשואות טובות. אנו משלבים שיווק במנועי חיפוש וקידום אתרים בכדי ליצור מסעות פרסום המשלימים אחד את השני. אנחנו יודעים מה המבקרים שלך רוצים ואיך לתת לו שירות לשביעות רצונו.

שיטת ה-PPC, כאשר היא נעשית נכון, יכולה למשוך מאות לידים במשך השבוע. ההכנסות שלך יכולות לגדול בצורה משמעותית באופן מיידי. אבל רק אנשי המקצוע המוסמכים של Google Adwords יכולים ליצור ולהזיז את הקמפיין בכיוון הנכון.

למה פתרונות ה-PPC שלנו שולטים

הניתוח התחרותי שלנו אומר 'דע את התחרות' לפני שאתה מכה בפטיש. אנו מגדירים את המתחרים שלך, עורכים מחקר ברשת עליהם ולומדים המון כדי לקבוע את הפוטנציאל שלך בתחרות. אנו מבינים את תהליך החיפוש בתשלום עוד לפני שאתה מגדיר את התקציב.

ביקורת קמפיין PPC

ניתוח מסע פרסום ה-PPC הנוכחי שלך, וכתיבת ביקורת מעמיקה. השוואת ביצועי PPC לפי אמות מידה כולל דפי נחיתה, ניתוח וסטטיסטיקת קמפיין.

מחקר מילות מפתח

באמצעות מחקר מעמיק של מילות מפתח ממוקדות ומילות מפתח זנב ארוך אנו ממשים הפוטנציאל הגבוה ביותר במונחים של הכנסות ותחרותיות.

מדדי PPC

אנו מנטרים באופן קבוע את תוצאות מסע הפרסום שלך כדי לכוונן את הקמפיין באופן מיידי. אנו עושים בדיקות A / B, שדרוג דפי נחיתה, ועוד. אתה מקבל דיווח על הביצועים שלך ואנו מבצעים שינויים רלוונטיים.

דוגמא אתר

שירותי PPC כנגד כל הסיכויים

להיות חלק מקמפיין סושיאל זה יותר מאשר רק קידום. זה אומר לחשוף את המותג שלך באופן ישיר ללקוחות בלי מחויבות. אנחנו נוודא שהמותג שלך מקבל חשיפה הרבה מעבר להיקף של אתר אחד רשמי.

אנשי מקצוע חדים

הרצת קמפיין ממומן דורשת חוש חד ומומחיות שיווק דיגיטלית מקצועית. בנינטאיי, אנו מפעילים מסעות פרסום מוצלחים ביותר שיוצרים לידים ותוצאות במכירות.

מיקוד גיאוגרפי

PPC מבוסס על מיקוד גאוגרפי נכון כדי להפיק את המרב מהתקציב שלך. אנו מבטיחים כי מסע הפרסום שלך יתמקד בלקוחות המקומייםבאזורך ביעילות.

אסטרטגיית חיפוש בתשלום

אף פרויקט לא מתחיל לפני אסטרטגית חיפוש בתשלום נכונה. כל מסעות הפרסום לשיווק מחדש יחד עם צסעות עם תקציב מומלץ מוגדרים היטב יחד עם מדידות להצלחה.

גישה לא קונבנציונלית

נינטאיי נותנת לך שירות ייחודי לשירותי ה – PPC. אנו מספקים החזר על השקעה! כל לקוח מקבל מנהל פרוייט שתופר לו קמפיין ייחודי הנוצר במיוחד כדי להתאים אותו לתעשייה והתקציב שלו.

תוצאות גבוהות במהירות

PPC זו הדרך המהירה ביותר כדי למשוך לקוחות ולהפוך את אתר האינטרנט שלך למכונת רווח. אנו מוודאים שאתה תמיד תתחיל לראות תוצאות בתוך שבועות של יציאה למסע הפרסום הממומן.

רלוונטיות

בחירת מילות מפתח היא הבסיס של כל מסע פרסום מוצלח. אנשים צריכים להגיע למקום הנכון מייד לאחר לחיצה על מודעה. הצוות שלנו מבטיח כי המבקרים שלך אף פעם לא יעזבו במהירות אלא יקבלו את מה שהם מחפשים.